• آخرین بروز رسانی : 1400/06/28

اخبار > نذر اهدای خون دبیر و اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان

 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر بنی عقیل در زمینه اشاعه فرهنگ اهدای خون وتامین خون گفت "امیدواریم بتوانیم با همکاریهای لازم با این نهاد عام المنفعه و مشارکت در امر اهدای خون گامهای موثری در این راه جهت حمایت از مصرف کنندگان خون برداریم .

نذر اهدای خون دبیر و اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان

 

نذر اهدای خون دبیر و اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان

دکتر بنی عقیل  در زمینه اشاعه فرهنگ اهدای خون وتامین خون گفت "امیدواریم بتوانیم با  همکاریهای لازم با این نهاد عام المنفعه و مشارکت در امر اهدای خون گامهای موثری در این راه جهت حمایت از مصرف کنندگان خون برداریم .

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان گلستان ، یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به همراه کارکنان  با حضور درمرکز جامع اهدای خون استان گلستان به مناسبت هفته امربه معروف نهی از منکرضمن بازدید از بخش های فنی وآشنایی نزدیک با نحوه عملکرد ، خون خود را اهدا نمودند.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان درزمان اهدای خون خطاب به مدیر کل وکارکنان انتقال خون گفت: بدون شک شما  با تکریم ارباب رجوع ،رفتار و اخلاق پسندیده خود نقش بزرگی در گسترش فرهنگ ایثار در جامعه دارید  و اهدا کنندگان با تکیه بر فرهنگ مهربانی، گذشت و کمک به همنوعان خون خود را به طور داوطلبانه به نیازمندان هدیه می کنند.

یاسر قزوهی گفت: اهداء خون یک نمونه بارز ومصداق امر به معروف میباشد ودارای  ارزش است چرا که اهدا کننده با  خون خود جان انسان های نیازمند  را نجات می دهد و این شخص با کار خداپسندانه خود، یک حس رضایت مندی و نشاط روحی  را تجربه می کند. و این کار او علاوه بر سلامت جسم، سلامت روح را برای او بدنبال دارد.

دکتر سید صادق بنی عقیل مدیرکل انتقال خون گلستان در ادامه گفت: مهمترین هدف سازمان انتقال خون تأمین خون و فرآورده های سالم آن با بهترین کیفیت استاندارد مطابق با موازین تعیین شده بین المللی برای بیماران و نیازمندان است. وی افزود: اهداء خون علاوه بر نجات زندگی، جنبه ارزشی و کسب رضایت الهی، فواید پزشکی هم دارد و خود اهدا کننده هم از مواهب آن بهره مند خواهد شد.

گفتنی است جمعی ازاین کارکنان امربه معروف ونهی از منکر دستگاه های اجرایی استان توانستند نذر خونشان را به بیماران نیازمند اهدا نمایند 


١٣:٢٣ - شنبه ٢٣ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٧٤٩    /    تعداد نمایش : ٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج