• آخرین بروز رسانی : 1400/06/28

اخبار > به مناسبت گرامیداست هفته دولت اهدای خون مدیرکل وکارکنان آب منطقه ای گلستان برای نجات جان بیماران

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان اهدای خون را از جمله فعالیت هایی دانست که می توان فرهنگ ایثار و روحیه نوعدوستی را تقویت کند.

به مناسبت گرامیداست هفته دولت اهدای خون مدیرکل وکارکنان آب منطقه ای گلستان برای نجات جان بیماران

 

به مناسبت گرامیداست هفته دولت اهدای خون مدیرکل وکارکنان آب منطقه ای گلستان برای نجات جان بیماران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان اهدای خون را از جمله فعالیت هایی دانست که می توان فرهنگ ایثار و روحیه نوعدوستی را تقویت کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گلستان ، این کار خیرخواهانه و نجات بخش که درمرکزاهدای خون استان  در راستای کمک مومنانه وگسترش فرهنگ اهدای خون به منظور یاری رساندن به بیماران نیازمند به خون و تامین ذخایر خونی صورت گرفت.

مهندس سید محسن حسینی ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان درزمان اهدای خون گفت: خون یک فرآورده ای نیست که قابلیت تولید داشته باشد، بلکه فقط انسان ها می توانند خون خود را برای انسان های نیازمند به این فرآورده اهدا نمایند.

وی افزود: در شرکت آب منطقه ای استان با همکاران قراری گذاشته شد که هر سه ماه یک بار به اتفاق هم در گرگان و هم سایر شهرستان ها ،در ایام مخصوصی با حضور در انتقال خون نسبت به اهدای خون جمعی مشارکت نمائیم.

وی بیان کرد: اهدای خون یک وظیفه انسانی است که در کنار وظایف اداری تلاش کردیم بتوانیم نسبت به ادای این وظیفه اقدام نمائیم و مناسبت هفته دولت را نیز برای دوره سوم اهدای خون همکاران انتخاب کردیم.

مدیرعامل آب منطقه ای گلستان افزود: خوشبختانه در انتقال خون شرایط بهداشتی و بسیار مناسب برای اهدای خون مهیاست و در سریع ترین زمان ممکن این اقدام انجام می شود که از هم استانی های عزیز تقاضا داریم در انجام این اقدام خیر مشارکت بیشتری نمایند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در ادامه از عملکرد انتقال خون استان در زمینه فراهم کردن شرایط بهداشتی برای تأمین خون مورد نیاز بیماران تقدیر و تشکر کرد.

دکترسید صادق بنی عقیل مدیرکل انتقال خون گلستان نیز ضمن قدردانی از مشارکت کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مردم استان تقاضا داریم تا با حضور در انتقال خون استان در این کار خیر شرکت کنند تا با رعایت شیوه نامه ها در این مرکز ، نیاز مردم استان به اهدای خون رفع شود.

لازم به یادآوری است کارکنان شرکت آب منطقه‌ای گلستان  ازاهداکنندگان مستمر خون هستند که درطول سال خون خود را به بیماران نیازمند اهدا می کنند.


١١:٤٤ - شنبه ١٣ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٩٥١    /    تعداد نمایش : ٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج